Tažné soupravy a přepravní vozíky K. Hartwall

Trendem současné doby je využívat pro interní přepravu materiálu a výrobků tažné soupravy a eliminovat tak nasazení vysokozdvižných vozíků v provozu. Dochází ke zjednodušení a zefektivnění procesu manipulace a přepravy.

Tažná souprava je nedílnou součástí moderní štíhlé logistiky. Takzvané E rámy, C rámy a B rámy v kombinaci s tahačem tvoří inteligentní tažné soupravy (znáte pod pojmem „milkrun“ jako vláček, transportní vozík, tažná souprava a jiné přívěsy za tahače), které se využívají pro zásobování výrobních a montážních linek. Tažné soupravy lze i automatizovat, to znamená, že pracují autonomně bez řidiče. Tahače a tažné soupravy zefektivňují materiálové toky v rámci skladování a výroby. Výsledkem kombinace elektrického tahače Movexx a přepravních rámů CarryMore® od K.Hartwall je tzv. inteligentní tažná souprava.

Společnost K. Hartwall vyrábí přepravní vozíky a tažné soupravy různých druhů a velikostí. Od malých a jednoduchých vozíků Lean Dolly až po tažné soupravy složené z několika E-rámů (E-frames), které Vás nadchnou dokonalým kopírováním trasy tahače a především jedinečnou technologií CarryMore®, díky které odpadá nutnost použití hydraulického zdvihu.

Jsme smluvním partnerem společnosti K. Hartwall v Česku. Výrobky K. Hartwall si můžete prohlédnout zde:

Zvažujete možnost tažné soupravy?

Potřebujete k produktu podrobnější informace?

Vyplňte následující formulář nebo nám zavolejte, jsme Vám plně k dispozici.

Souhlas se zpracováním osobních údajů